Give piece a chance

 


World Puzzle Day etkinliğine mi katılmak istiyorsunuz?

Haydi o zaman!


World Puzzle Day 2019 başvuruları.


Not:
 Başvurularınız bağlayıcı değildir. Katılım ücretleri için lütfen kurallar bölümünden 2. maddeyi okuyunuz. Başvurunuzdan sonra lütfen hemen ödeme yapmayınız. WPD etkinliğini ücretsiz yapmak için hala çaba sarf ediyoruz. Cobbe Hill firmasının yardımı sayesinde ilk 100 katılımcımız ücretsiz katılım hakkı elde ettiler. Bizler daha çok sponsor bularak bütün katılımcılarımızın ücretsiz katılması yönünde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ne kadar erken kayıt yaparsanız ücretsin katılım hakkı elde etme şansınız o kadar yüksek.

Madde 12 açıklaması: Eğer para transferinin kendiniz tarafından yapılamayacağını düşünüyorsanız lütfen #12. Maddeye ‘hayır’ olarak cevap veriniz. Her sponsor 100 katılımcıya sponsor olup ücretsiz katılımını sağlamaktadır. Örnek verecek olursak 3 sponsorumuz var, ama 378 katılımcımız var. Son 78 katılımcı katılım ücreti olan kısmı kendileri ödemek durumunda kalmaktadırlar. Aralık 1’den itibaren bu 78 oyuncu ile tekrar iletişime geçeceğiz. Fakat 12.Maddeye ‘Hayır’ yazan hiçbir kullanıcı ile iletişime geçmeyeceğiz. Bu yarışmacıların başvuruları silinecektir. Sizleri ödeme konusunda kimse zorlamayacak. 12. Maddeye evet cevabı vermeniz halinde sizlere ödeme konusunu hatırlatacağız. Evet Ya da Hayır yazmanız katılım konusunda bağlayıcı değildir.


Kişisel tablolar sizin katılımınız tamamlandıktan sonra oluşturulacaktır. ‘Tamamlandıktan sonra’ katılım ücretinin Bir sponsor yada kendiniz tarafından ödenmesini de içermektedir. Tabiki de WPD’ yi ve siteyi desteklemek istiyorum deyip ücretleri kendinizde ödeyebilirsiniz. Böyle bir durumda size teşekkür eder ve transfer gerçekleştirmesi zor olan uzak ülkelerdeki katılımcılara bir şans vermiş olursunuz.

WPD, Noel'den kısa bir süre sonra başladığı için, bir bulmaca arkadaşını ücretsiz olarak WPD'ye katılmaya davet etmek için güzel bir armağandır olabilir. Bazen ülkelerinde PayPal bile olmayan ve daha az imkanları olan  oyuncular için bazı ücretsiz yerler sunulabilir. Böyle bir durumda, transferde referans WPD + Arkadaşlarınızın isminizi (veya daha doğrusu "2 boş yer") unutmamak önemlidir.

Ödeme için tıklayınız.